KARTA DUŻEJ RODZINY SPRAWDŹ SZCZEGÓŁYULGOWE PONIEDZIAŁKI SPRAWDŹ SZCZEGÓŁYKINO Z RODZINĄ SPRAWDŹ SZCZEGÓŁYOFERTA DLA FIRM SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
 

Aktualności - wcześniejsze wydarzenia

Oszustki

KINO SOKÓŁ zaprasza na spotkanie filmowe dla kobiet 13 czerwca 2019 r.

Zapraszamy na film OSZUSTKI. W brawurowej komedii z udziałem Anne Hathaway, Rebel Wilson i Alexa Sharpa, młody milioner stanie się obiektem rywalizacji dwóch oszustek, zarabiających na życie wyłudzaniem pieniędzy od zamożnych mężczyzn.

» więcej

Niedobrani

KINO SOKÓŁ zaprasza na spotkanie filmowe dla kobiet 9 maja 2019 r.

Zapraszamy na film NIEDOBRANI. Piękna laureatka Oscara CHARLIZE THERON i niepoprawnie zabawny SETH ROGEN w komedii o tym, że czasem najbardziej zgrane są niedobrane pary.

» więcej

Całe szczęście

KINO SOKÓŁ zaprasza na spotkanie filmowe dla kobiet 8 marca 2019 r.

Zapraszamy na film CAŁE SZCZĘŚCIE. Pełna uroku i wakacyjnej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach

» więcej

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3

KINO SOKÓŁ zaprasza na spotkanie filmowe dla kobiet 31 stycznia 2019 r.

Zapraszamy na film MISZMASZ CZYLI KOGEL MOGEL 3. Ciąg dalszy przygód Kasi, ekscentrycznej rodziny  Wolańskich i pozostałych bohaterów kultowych komedii  „Kogel-Mogel”.

» więcej

Planeta Singli 2

KINO SOKÓŁ zaprasza na spotkanie filmowe dla kobiet 7 listopada 2018 r.

Zapraszamy na film PLANETA SINGLI 2. Związek Ani i Tomka przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku

» więcej

Serce nie sługa

KINO SOKÓŁ zaprasza na spotkanie filmowe dla kobiet 5 października 2018 r.

Zapraszamy na film SERCE NIE SŁUGA. Film o poszukiwaniu miłości. To zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy właśnie na taką prawdziwą miłość czekają.

» więcej

Jestem taka piękna!

KINO SOKÓŁ zaprasza na spotkanie filmowe dla kobiet 29 czerwca 2018 r.

Zapraszamy na film JESTEM TAKA PIĘKNA!. Renee każdego dnia boleśnie doświadcza, jak to jest być przeciętniaczką. Wszystko zmienia się, gdy na zajęciach fitness spada z rowerka treningowego, uderza się w głowę i traci przytomność.

» więcej

Pozycja obowiązkowa

KINO SOKÓŁ zaprasza na spotkanie filmowe dla kobiet 24 maja 2018 r.

Zapraszamy na film POZYCJA OBOWIĄZKOWA. Plejada gwiazd w pikantnej komedii o grupie przyjaciółek, które po lekturze "Pięćdziesięciu twarzy Greya” postanawiają dać miłości drugą szansę

» więcej

Kobieta sukcesu

KINO SOKÓŁ zaprasza na spotkanie filmowe dla kobiet 8 marca 2018 r.

Zapraszamy na film KOBIETA SUKCESU. Główną bohaterką jest Mańka, szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami.

» więcej

Podatek od miłości

KINO SOKÓŁ zaprasza na spotkanie filmowe dla kobiet 25 stycznia 2018 r.

Zapraszamy na film PODATEK OD MIŁOŚCI. Inteligentna i przewrotna komedia romantyczna o miłości, którą można spotkać wszędzie, nawet… w Urzędzie Skarbowym.

» więcej

Listy do M. 3

KINO SOKÓŁ zaprasza na spotkanie filmowe dla kobiet 9 listopada 2017 r.

Zapraszamy na film LISTY DO M. 3. Bohaterowie przeboju kinowego Listy do M. i Listy do M.2 powracają! Listy do M. 3 to komedia romantyczno-świąteczna, której akcja dzieje się w dniu Wigilii Świąt Bożego Narodzenia.

» więcej

Botoks

KINO SOKÓŁ zaprasza na spotkanie filmowe dla kobiet 29 września 2017 r.

Zapraszamy na film BOTOKS. Losy czterech kobiet pracujących w służbie medycznej, splatają się w szpitalu, gdzie dochodzi do wielu nielegalnych przedsięwzięć.

» więcej

Miłość aż po ślub

KINO SOKÓŁ zaprasza na spotkanie filmowe dla kobiet 22 czerwca 2017 r.

Zapraszamy na film MIŁOŚĆ AŻ PO ŚLUB. Bezpruderyjna komedia o miłości, zdradzie i o tym, że czasem łatwiej zorganizować szczęście komuś niż sobie.

» więcej

Zwyczajna dziewczyna

KINO SOKÓŁ zaprasza na spotkanie filmowe dla kobiet 24 maja 2017 r.

Zapraszamy na film ZWYCZAJNA DZIEWCZYNA. Catrin jest młoda, pełna energii i właśnie została zatrudniona w małej agencji reklamowej, która pracuje nad scenariuszami filmów propagandowych.

» więcej

Porady na zdrady

KINO SOKÓŁ zaprasza na spotkanie filmowe dla kobiet 8 marca 2017 r.

Zapraszamy na film PORADY NA ZDRADY. Zdradzona w dniu ślubu Kalina  i porzucona przez chłopaka Fretka, rozkręcają nietypowy biznes, który raz na zawsze ma rozwiązać problemy z męską wiernością...

» więcej

Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej - przedpremiera

KINO SOKÓŁ zaprasza na spotkanie filmowe dla kobiet 25 stycznia 2017.

Zapraszamy na film Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej.  film opowiadający historię Michaliny Wisłockiej - kobiety, lekarki, seksuolożki, która dokonała niemożliwego, szeroko otwierając drzwi polskich sypialni. Rozprawiając się z konserwatywnymi stereotypami i wszechobecną ignorancją,

» więcej

Firmowa Gwiazdka

KINO SOKÓŁ zaprasza na spotkanie filmowe dla kobiet 8 grudnia 2016 r.

Zapraszamy na film Firmowa Gwiazdka. Gwiazdorska obsada w nieświętej komedii o gwiazdkowej imprezie, na której poczujesz się jak nieboskie stworzenie!

» więcej

Pitbull. Niebezpieczne kobiety

KINO SOKÓŁ zaprasza na spotkanie filmowe dla kobiet 10 listopada 2016.

Zapraszamy na film Pitbull. Niebezpieczne kobiety. W 2015 roku 40% funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety. Wśród nich są Zuza i Jadźka. Na drodze świeżo upieczonych policjantek los szybko stawia starszych kolegów po fachu: Gebelsa i Majamiego.

» więcej

Plan Maggie

KINO SOKÓŁ zaprasza na spotkanie filmowe dla kobiet 29 września 2016.

Zapraszamy na film Plan Maggie. Maggie jest nowoczesną dziewczyną z Nowego Jorku, która postanawia zajść w ciążę i znaleźć do tego celu najlepszego mężczyznę

» więcej

Nie ma mowy!

KINO SOKÓŁ zaprasza na spotkanie filmowe dla kobiet 4 sierpnia 2016.

Zapraszamy na film NIE MA MOWY!. Romantyczna komedia o przeciwieństwach, które się przyciągają i o wrażliwości, która potrafi połączyć dwa bieguny, z Jasonem Sudeikisem i Rebeccą Hall w rolach głównych.

» więcej

Kochaj

KINO SOKÓŁ zaprasza na spotkanie filmowe dla kobiet 2 czerwca 2016.

ŚWIĘTUJ Z NAMI PIERWSZE URODZINY KINA ZE SZMINKĄ!

Zapraszamy na film KOCHAJ. Takie rzeczy o kobietach nie śniły się facetom! Przygotujcie się na wieczór panieński, podczas którego wszystko wymknie się spod kontroli! W obsadzie nowego filmu producentów hitu „Mój rower” prawdziwa plejada gwiazd, m.in. Olga Bołądź, Małgorzata Kożuchowska, Roma Gąsiorowska-Żurawska, Magdalena Lamparska, Aleksandra Popławska, Piotr Polk i Mikołaj Roznerski. Komedia o prawdziwie babskiej przyjaźni i poszukiwaniu miłości.

» więcej

#WszystkoGra

KINO SOKÓŁ zaprasza na spotkanie filmowe dla kobiet 5 maja 2016.

Pierwsze 100 Pań, które pojawią się na Kinie ze Szminką otrzymają od UVdruk.com upominek!

Zapraszamy na film #WszystkoGra. Historia o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia. Zosia próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia  ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety spróbują ocalić rodzinny dom. Przeżyją niejedną perypetię, by przekonać się, czego pragną. Czy uda im się to zdobyć?

» więcej

Brooklyn

KINO SOKÓŁ zaprasza na spotkanie filmowe dla kobiet 7 kwietnia 2016.

Zapraszamy na film "Brooklyn". Wzruszająca historia Eilis Lacey - młodej irlandzkiej imigrantki, która w latach pięćdziesiątych dwudziestego wieku jedzie do Nowego Jorku. Porzuca rodzinny dom w nadziei, że w Stanach spełni swój amerykański sen. Początkowo tęskni za ojczyzną, ale kiedy poznaje przystojnego Włocha, zaczyna się oswajać z nowym miejscem. Kiedy tragedia sprawia, że dziewczyna musi tymczasowo wrócić do Irlandii, rodzą się wątpliwości. Czy Eilis wybierze starą, czy nową ojczyznę?

» więcej

7 rzeczy, których nie wiecie o facetach

KINO SOKÓŁ zaprasza na spotkanie filmowe dla kobiet 25 lutego 2016, start godz. 17:30.

Zapraszamy na film "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Komedia producentów "Wkręceni" opowiada o współczesnych mężczyznach: Kordianie - kompozytorze muzycznym, Rickim - showbiznesmenie, Tomaszu - znawcy od reklamy, Filipie - polskim "Piotrusiu Panu", Jarku - inspektorze sanepidu oraz - niebezpiecznym weteranie wojennym, Stefanie, którzy spotykają się w klubie fitness i rozmawiają na przeróżne tematy. Każdy z nich ma jeden i ten sam cel: odmienić swoje życie i odnaleźć w nim szczęście.

» więcej

Kochajmy się od święta - przedpremiera

KINO SOKÓŁ zaprasza na spotkanie filmowe dla kobiet 3 grudnia 2015. 

3 grudnia, zapraszamy na film "Kochajmy się od święta", w reżyserii Jessie Nelson.  "Kochajmy się od święta" to historia czterech pokoleń rodziny Cooperów. Spotykają się co roku przy świątecznym stole. Tym razem ten magiczny wieczór nie będzie taki, jak poprzednie. Na jaw wyjdą skrzętnie skrywane rodzinne sekrety, co odrobinę zepsuje wigilijną atmosferę miłości i zrozumienia. Senior rodu spędza święta w towarzystwie młodej kelnerki, jego córka ze swoim mężem udają perfekcyjne małżeństwo, ich córka zaprasza na kolację narzeczonego, którego poznała chwilę wcześniej, a wnuczka Cooperów klnie jak szewc. W ten jakże magiczny wieczór eksplodują wszystkie bombki.

» więcej

Ugotowany- przedpremiera

KINO SOKÓŁ zaprasza na spotkanie filmowe dla kobiet 22 października 2015, start godz. 18:00.

22 października o godz. 18:50, zapraszamy na film "Ugotowany", w reżyserii Johna Wells'a..  Adam Jones to charyzmatyczny szef kuchni, który w młodym wieku zyskał rozgłos jako guru paryskich restauratorów. Podążał własną ścieżką i tworzył intrygujące połączenia smaków. Nie udźwignął jednak ciężaru sławy, zniknął z pierwszych stron gazet i rozpłynął się w powietrzu. Teraz, wolny od wszelkich uzależnień, próbuje swoich sił w sercu kulinarnego Londynu. Gromadzi doborową załogę, by stworzyć najlepszą restaurację na świecie. Czy, kierując grupą utalentowanych ekscentryków, zdoła wspiąć się na kulinarny Olimp? Czy uczucie do pięknej Helene nie przeszkodzi mu w zdobyciu upragnionej, trzeciej gwiazdki Michelin

» więcej

Chemia- przedpremiera

KINO SOKÓŁ zaprasza na spotkanie filmowe dla kobiet 25 września 2015, start godz. 18:10.

25 września o godz. 18:55, zapraszamy na film "Chemia", w reżyserii Bartosza Prokopowicza.  Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o niezwykłej miłości dwójki młodych ludzi balansujących na granicy życia i śmierci, miłości i szaleństwa. To opowieść o niezwykłym uczuciu, dojrzewaniu i poszukiwaniu własnej tożsamości. O miłości silniejszej niż strach. O tym, że warto kochać tak, jakby jutra miało nie być.

» więcej

MAGIC MIKE XXL - przedpremiera

KINO SOKÓŁ zaprasza na spotkanie filmowe dla kobiet 16 lipca 2015, start godz. 17:45.

16 lipca o godz. 18:30, zapraszamy na komedię „Magic Mike XXL", w reżyserii Gregory Jacobs'a.  Akcja filmu rozgrywa się trzy lata po tym, jak Mike, będąc u szczytu sławy, zakończył karierę striptizera. Teraz pozostali członkowie Kings of Tampa są gotowi skończyć z tym zajęciem. Chcą to jednak zrobić w swoim stylu: wystąpić w Myrtle Beach ostatni raz, z wielką pompą, i zaprosić na scenę legendarną gwiazdę — Magic Mike’a. W drodze na ostatnie przedstawienie z kilkoma postojami w Jacksonville i Savannah, które mają służyć odbudowaniu starych przyjaźni i nawiązaniu nowych, Mike i jego koledzy opanowują nowe ruchy i na różne sposoby rozprawiają się z przeszłością. 

» więcej

Dziewczyna warta grzechu- przedpremiera

KINO SOKÓŁ zaprasza na spotkanie filmowe dla kobiet 17 czerwca 2015, start godz. 17:45.

17 czerwca o godz. 18:30, zapraszamy na komedię „Dziewczyna warta grzechu", w reżyserii Peter Bogdanovich. Żonaty dyrektor Broadwayu zakochuje się w prostytutce, która pragnie zostać aktorką. Swoją pracą próbuje ułatwić dziewczynie drogę do kariery.

» więcej

Rozumiemy się bez słów- przepremiera

KINO ZE SZMINKĄ rusza już 20 maja! Start godz. 17:45 :)

Już 20 maja o godz. 18:30, zapraszamy na komedię „Rozumiemy się bez słów", w reżyserii Erica Lartigau. Film stał się hitem we Francji gromadząc 7 milionów widzów. Przedstawia historię rodziny Belier: dobrych sąsiadów, kochających rodziców. Może czasem zbyt impulsywnych, nadmiernie namiętnych, a nawet gotowych przejąć władzę w miasteczku. To opowieść o miłości i marzeniach.

» więcej